Vliesové fototapety Dimex - fototapeta L-205 Zen collage - Zen - koláž (220 x 220 cm), lepidlo a poštovné v Č.R. zdarma

Vliesové fototapety Dimex - fototapeta L-205 Zen collage - Zen - koláž (220 x 220 cm), lepidlo a poštovné v Č.R. zdarma
Vliesové fototapety Dimex - fototapeta L-205 Zen collage - Zen - koláž (220 x 220 cm), lepidlo a poštovné v Č.R. zdarma Vliesové fototapety Dimex - fototapeta L-205 Zen collage - Zen - koláž (220 x 220 cm), lepidlo a poštovné v Č.R. zdarma

Dostupnost:14 dní (zakázková výroba)

Cena: 2 071 Kč vč. DPH
1 712 Kč bez DPH

V našem e-shopu je doprava zdarma po ČR od 1 800,- Kč!


Máte dotaz? Rádi poradíme!

Zavolejte nám na +420 602 11 65 66

Rozměry: Šířka: 220 cm Délka: 220 cm
Ostatní vlastnosti:Motiv: květiny, ostatní

VLASTNOSTI vliesové fototapety

Fototapeta je vyrobena z vliesového materiálu (vláknité buničiny), která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost fototapety a především její dlouhou životnost. Pro výrobu fototapet se používá materiál té nejvyšší kvality - VLIES o gramáži 180 g/m2 a tloušťce 0,23 mm.

Vliesové fototapety na zeď pochází z české zakázkové výroby a vyznačují se nadstandardní kvalitou. Vliesové fototapety se vyrábí technologií digitálního UV tisku přímo v ČR. Fototapeta na zeď promění váš domov k nepoznání a vytvoří v něm zcela výjimečnou atmosféru.

 

ROZMĚRY vliesové fototapety

Vliesové fototapety jsou dostupné ve 4 velikostech - XL, L, M a S. Můžete však využít i další možnosti, kterou nabízíme a nechat si vyrobit vlastní fototapetu na zakázku.

Vliesové fototapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s drobnými trhlinami v podkladu, kdy stabilizují tlak na citlivém povrchu (desky z měkkých vláken apod.).

Vliesové fototapety na zeď představují moderní trend ve způsobu dekorace interiéru. Nepřeberné množství přírodních motivů přímo vybízí k relaxaci uprostřed lesa, na rozkvetlé louce nebo prosluněné pláži. Dětské motivy fototapet zútulní každý dětský pokoj a vykouzlí úsměv ve tváři našich nejmenších a nejmilejších. Naproti tomu obrázky světoznámých uměleckých děl dodají vkus a vážnost vašemu obývacímu pokoji, knihovně či kanceláři. Z naší pestré nabídky motivů fototapet si vybere opravdu každý.

 

VÝHODY vliesové fototapety

 • vysoce kvalitní a odolný vliesový materiál
 • digitální UV tisk
 • vliesové fototapety jsou antialergenní, bez zápachu
 • fototapety jsou vzdušné a propouští vodní páry
 • snadné zpracování i lepení fototapet na zeď
 • hladký povrch usnadňuje údržbu
 • jednoduchá omyvatelnost povrchu fototapety vlhkým hadříkem (při použití ochranného nátěru se odolnost zvyšuje)
 • součástí každého balení vliesové fototapety je lepidlo zdarma a návod k lepení
 • široký a pestrý výběr moderních vzor

 

POSTUP při tapetování vliesové fototapety

1 - Pro co nejlepší výsledek je před tapetováním nutné zkontrolovat stav podkladu. Povrch stěny musí být pevný, suchý, čistý, rovný, hladký a tak akorát savý. 

2 - Sjednoťte podklad kvalitní penetrací a nechte stěnu vyschnout.

3 - Při měření stěny si pomocí olovnice pečlivě tužkou označte místa, která vám následně pomohou dodržet pravý úhel 90 °. Při lepení i schnutí vliesové fototapety udržujte v místnosti stálou optimální teplotu 20 °C.

4 - Dopředu si pomocí olovnice vyznačte svislou linii.

5 - Pro lepení vliesové fototapety použijte lepidlo GTV, které je součástí balení a je určené speciálně pro vliesové fototapety. Lepidlo se nanáší roztíracím válečkem pouze na stěnu (nikoli na fototapetu).

6 - První díl fototapety přiložte na předem vyznačenou pozici na stěně, na kterou jste již nanesli lepidlo, a opatrně jej shora dolů přitlačte ke stěně přítlačným válečkem event. tapetovacím kartáčem. Všechny díly vliesové fototapety se lepí bez překrytí.

7 - Fototapetu vyhlaďte směrem od středu ke krajům přítlačným válečkem nebo tapetovacím kartáčem, abyste zabránili vzniku vzduchových bublin. Zbytky lepidla odstraňte pokud možno ihned pomocí mořské houby.

8 - Bílý okraj vliesové fototapety odřízněte odlamovacím nožem pomocí tapetovacího pravítka až po úplném zaschnutí fototapety (cca po 24 hod).

9 - Vždy lepte tapety za denního světla, při zavřeném okně a dveřích a nevypínejte topení. Ideální teplota v místnosti pro lepení fototapet je 20 °C.

vhodná penetrace a lepidlo pro vliesovou fototapetuzpůsob napojení pásů vliesové fototapetylepení vliesové fototapety na zeďoříznutí vliesové fototapety na zdi

penetrace a lepidlo
napojení pásů
lepení fototapety
oříznutí fototapetyMOŽNOSTI VÝROBY vliesové fototapety na míru

 

1) Fototapeta z naší kolekce

Zaujala vás jakákoli vliesová fototapeta? Rádi byste s její pomocí oživili interiér, ale potřebujete změnit její rozměry nebo jakkoli jinak motiv graficky upravit (např. provedení v černobílé či jiné barvě, zrcadlové otočení apod.)? Pak jste na správném místě.

Ukázky grafických úprav:
       
vliesová fototapeta na zeď jezero - barevné provedení vliesová fototapeta na zeď jezero - černobílé šedé provedení vliesová fototapeta na zeď jezero - provedení sépie vliesová fototapeta na zeď jezero - efekt zrcadlení
barevný motiv
(výchozí)
 
černo-bílé provedení
(resp. odstíny šedi)
 
provedení "sepie"
(tóny hnědé)
 
efekt zrcadlení
vliesová fototapeta na zeď abstrakt - červené provedení vliesová fototapeta na zeď abstrakt - růžové provedení vliesová fototapeta na zeď abstrakt - zelené provedení vliesová fototapeta na zeď abstrakt - fialové provedení
červené provedení (výchozí)
růžové provedení
zelené provedení
fialové provedení


2) Fototapeta z vlastní fotografie

Pokud máte zájem o výrobu vliesové fototapety z vlastní fotografie, zašlete nám grafický podklad v nejvyšší možné kvalitě, kterou máte k dispozici.

výroba vliesové fototapety na míruvýroba vliesových fototapet na míru domácí mazlíčci

3) Fototapeta s motivem z fotobanky

Fotografii si můžete rovněž vybrat z jakékoli fotobanky. V případě fotobanky Fotky&Foto jsme pro Vás schopni obstarat i licenci, jelikož s touto fotobankou úzce spolupracujeme. Pokud se rozhodnete pro jakoukoli jinou fotobanku, bude zajištění a obstarání licence na Vás.
 

 

PROCES OBJEDNÁVKY vliesové fototapety na míru

proces objednávky vliesové fototapety vyrobené na zakázku
E-mail Náhled Potvrzení Objednávka Platba Výroba Doručení
 


E-mail - poptávka po výrobě vliesové fototapety

Své poptávky na výrobu vlastní fototapety zasílejte na email: tapetymost@seznam.cz. Postup:
 • vyberte si materiál, ze kterého si fototapetu přejete vyrobit...např. vlies
 • napište nám přesné rozměry v cm (šířka x výška)...např. fototapeta s rozměry š. 366 cm x v. 254 cm
 • zašlete nám tisková data
  • V případě, že si přejete tisknout fototapetu z vlastního obrázku či fotografie, zašlete nám danou fotografii v nejlepší kvalitě, kterou máte k dispozici. Obrázek by měl mít rozlišení 300 dpi při rozměru 10x15 cm a výše.
  • Pokud jste si vybrali fototapetu z fotobanky Fotky&Foto, pošlete nám odkaz na daný obrázek (např.: http://fotky-foto.cz/fotobanka/tropical-relax-in-mauritius(58173106)/) a my s fotobankou vyřešíme licenci za Vás.
 

Náhled, potvrzení a objednávka

Cenovou nabídku včetně grafického náhledu Vám necháme zpracovat zdarma během 1-2 pracovních dní a zašleme ji k Vám zpět e-mailem.

Nabídka obsahuje:

- cenu fototapety
- grafický náhled fototapety v jpg, který je upraven dle vašich konkrétních požadavků
- dobu dodání

Vyčkáme na schválení nabídky z vaší strany a rovněž i na odsouhlašení grafického náhledu (event. společně doladíme potřebné grafické úpravy).

 

Platba, výroba a doručení

Jakmile schválíte zaslanou nabídku a odsouhlasíte grafický návrh, je nutné zaplatit min. 50 % z ceny fototapety předem na náš bankovní účet (bankovním převodem). Jako podklad pro platbu vám zašleme zálohovou fakturu. Tímto způsobem je možné zaplatit i celou částku objednávky.

Po připsání částky na náš bankovní účet zadáme fototapetu obratem do výroby. Doba dodání činí 5-10 pracovních dní následujících od data obdržení zálohové platby na náš účet. Zbývajících 50 % ceny fototapety uhradíte buď při osobním odběru nebo formou dobírky při následném převzetí zboží od přepravce.

Poznámka: Zálohu ve výši min. 50 % z ceny požadujeme výhradně u tisku na zakázku, kdy zboží přizpůsobujeme konkrétním přáním a požadavkům zákazníka.

 

Přehled a ceny tiskových materiálů

OznačeníMATERIÁLTloušťkaCena za m2
MAT01
  Vlies
0,30 mm
551 Kč
MAT02
  Samolepicí PVC fólie
0,10 mm
601 Kč
MAT03
  Samolepicí PVC fólie se zesílenou laminací
0,29 mm
1 249 Kč
MAT04
  Samolepicí PVC fólie s povrchovou laminací
0,17 mm
874 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

 

Důležité informace

 • Vzhledem k mnohonásobnému zvětšení zdrojového obrázku je potřeba se na velkoplošné fototapety dívat vždy alespoň ze vzdálenosti 2 metrů.
 • Minimální objednávka je 1 m2.
 • Doba dodání činí v tomto případě 1-2 týdny.
 • Veškerá výroba vlastních fototapet je realizována na zakázku (tzn. dle přesných požadavků a instrukcí zákazníka).
 • Na zboží na zakázku se nevztahuje možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14-ti dní.Důvody, proč u nás lidé nakupují

Rodinná tradice

Firma vznikla v roce 1997 a od té doby se řadí mezi největší prodejce tapet v Ústeckém kraji a Č. R.. 

Seznamte se s námi

Doprava zdarma

Při nákupu zboží nad 1.800,-Kč se po ČR neúčtuje poštovné. Také je možnost osobního odběru na prodejně.

Doprava a platba

Kamenná prodejna

Široký výběr tapet lze zakoupit přímo na prodejně a navíc možnost výběru z několika desítek katalogů.

Kontakty

Pomoc od profesionálů

Využítí rad zkušených odborníků pohybujících se v designových trendech v oblasti bydlení.

Rady a návody